Új esemény történt!
93'

Vége a mérkőzésnek. 0-0. Köszönöm megtisztelő figyelmüket.

90'

3 perc lesz a ráadás.

89'

Egymás után két meccs labda is volt a csapatunk előtt... előbb Rokszin vezetésével egy kontra, amit Lakatos István se nem lövése, se nem passza zárt. A következő percben pedig egy szögletnél lecsorgó labdát Rokszin durrantott akapu fölé.

84'

Földi Marcellnek is befejeződött a mai mérkőzés. Helyére érkezett Gohér Gergő.

83'

Csere a vendégeknél ismét, nyílván mind a két mester próbálja frissíteni a csapatát. Heffler Norbert helyére érkezett Gréczi Gábor.

80'

Szabálytalanul állította meg a szolnoki támadást Csősz, így neki is járt a sárga.

79'

Csere a Szolnoknál ismételten. Sipos Zoltánt váltotta Lakatos István.

78'

Kovács Péter fogott meg egy lecsorgó labdát.

76'

Ismét csere a vendégeknél. Erdeit váltotta Pál András.

70'

Meleg helyzet volt. Szalay durrantotta rá a kapunkra a labdát, de az ígéretes lehetőségből nem lett komoly veszély, mert jócskán a kapunk mellett ment el a labda.

62'

Kettős csere a vendégeknél. Kovács Barnabás és Gyurján Bence le- Szalay Szabolcs és Pongrácz Viktor fel.

61

Szekszárdi kapott sárgát. Igaz, az ő nyakát fogta meg Holczer, de csak neki villant a lap.

59'

Csere a csapatunknál. Irmest váltotta Tóth László.

59'

Kovács Olivér ismét közel a gólszerzéshez, de a kapufa és Holczer is megmentette a vendégeket.

55'

Tóth Bence kapott sárgát a szolnoki csapatban.

54'

A második játékrész azért jócskán leült tempóban és minőségben is. Rengeteg az apró technikai hiba.

50'

Irmes maradt lent a földön egy Uzomával való találkozást követően, de nem történt komly baj. Folytatódik a mérkőzés és Irmes is folytatja a játékot.

46'

Folytatódik a mérkőzés. Csere volt a csapatunkban. Kurdics váltja Tömösvárit.

45'

Vége az első félidőnek. Izgalmas és nézhető meccset láttunk idáig. félidőben: 0-0

44'

Nem mutattak fel hosszabbítást.

41'

Micsoda mozdulat! Kovács Olivér a legnagyobb játékosokat idézve, félfordulatból lőtt kapura. Holczer óriásit védett.

39'

És ismét egy sárga. Ezúttal Gyurján kapta, mivel szabálytalanul állította meg Földi Marcit.

34'

Pattanásig feszült a hangulat a pályán. Tisza kifogásolta, hogy túlságosan sokat fekszenek a vendég játékosok a pályán, mire lett egy kis szakmai kurzus. Az eredménye: Tisza és Farkas sárgát kapott.

25'

Irmes Dávid kapta a mérkőzés első sárgáját. Második ilyen jellegű megmozdulását büntette a bíró.

17'

Tisza kapott tapsot egy távoli lövés után. Bár a kísérlet nem talált kaput, a próbálkozást tapssal jutalmazták.

14'

Földi kapott utolsó szóbeli figyelmeztetést a játékvezetőtől, mivel "elütötte" a vendégek játékosát.

12'

Gyurján lőtt kapura, de Kovács Péter szépen fogta.

10'

A szolnoki csapat próbálja irányítása alatt tartani a meccset, jóval támadóbb a felfogása a csapatunknak, mint az előző hazai mérkőzésen.

4'

Egymás után két szöglet a csapat neve mellett. Mind a kettőben ott volt a lehetőség, de Holczer résen volt.

1'

Csapatunk a következő összeállításban kezdett: Kovács P.- Szekszárdi, Kovács O., Szabó, Tóth B.- Tisza, Földi- Rokszin, Sipos, Tömösvári- Irmes-

1'

Elkezdődött a mérkőzés. A mieink kék- míg a vendégek fehér szerelésben játszanak.

0'

Tisztelettel Köszöntöm Kedves Olvasóinkat! A mai napon a Tiszakécske csapata vendégeskedik az otthonunkban. Meleg nincs, de legalább száraz az idő.