2024. április 27. ( szombat )

2020.10.18. Szolnoki MÁV FC – Pécsi Sport Nonprofit ZRT.

Új esemény történt!
90'+3

Vége a mérkőzésnek. Sajnos vereséggel zárult a mai találkozó. Köszönöm megtisztelő figyelmüket.

90+1'

Batizi-Pócsi ismét veszélyt jelentett a szolnoki kapura, de néhány cm-rel elkerülte azt.

89'

Óriási helyzet, de Novák lövését a rövid felsőből kitolta a vendég hálóőr. Az akció végén Tisza Kálmán kapott sárgát még egy előző szituáció miatt. Azt is megtudhattuk, hogy 3 perc lesz a ráadás.

88'

Vezet a Pécs. Preklet Csaba fejelte a kapunkba a labdát egy szögletet követően. 0-1

82'

Es megint egy csere: Tölgyesi helyére Bartha László érkezett.

80'

Ismét cseréltünk: Rokszin helyére érkezett Szabó Balázs.

75'

Cserélt a Szolnok is. Berdó Péter helyére érkezett Tóth Benjamin.

70'

Pécsi csere: Adamcsek Máté helyére érkezett Németh Márk.

68'

Tisza szerezte meg a vezetést majdnem, amikor a szöglet után a testére ütötték a labdát. Helesfay kapus azonban résen volt. Az eredmény nem változott.

67

Nagy helyzet a vendégek előtt. Szépen passzolták ki a védelmünket, de Batizi- Pócsi tekerése néhány cm-rel elkerülte a kapunkat.

62'

Kónya Dávid lőtt kapura a pécsi csapatból, de jócskán mellé ment a löket.

57'

Cseréltek a vendégek ismét. Batizi-Pócsi Balázs váltotta Geiger Norbertet.

52'

Csirmaz vállalt szép cselt, tetszett is a nézőknek.

46'

Folytatódik a mérkőzés. Mind a két oldalon volt csere a szünetben. A vendégeknél Óvári Zsolt váltotta Hegedűst, míg a mieinknél Csirmaz érkezett Tajti helyére.

45+ 1'

Vége az első játékrésznek. 0-0-ás eredménnyel mehetnek a csapatok a szünetre.

45'

1 perc lesz a ráadás az első játékrész végén. Közben Berdó fejét kell ápolni.

40'

Rokszin szánta el magát egy távoli lövésre, de blokkolták azonban a labda így Kotula elé került, aki szintén lőtt, de az ő kísérlete is levágódott. A sarokrúgásból nem alakult ki veszély.

32'

Továbbra is a mi kapunk előtt zajlik a játék, de igazán nagy lehetőség nem adódik a vendégek előtt.

29'

Most a mi kapunk előtt volt meleg a helyzet, de Bárdos tisztázott.

28'

Novák Csanád kapott egy ajándék labdát, amikor a védőjére rúgta a pécsi kapus a labdát, de a jócskán kisodródott játékos már nem tudta a játékszert sem a kapuba, sem pedig jól visszajátszani a társaknak.

25'

Most viszont egy csúnyán eladott labdából vezetett támadást a Pécs, de a kapura lövést szögletre mentették a fiaink.

20'

Lassan csordogál a mérkőzés. Igazán nagy lehetőség egyik oldalon sem alakult ki idáig.

14'

Veszélyes kontra a Szolnoktól, de Tölgyesi egy sárgáért cserébe megállította. Itt sem alakult ki különösebb izgalom a pontrúgás után.

11'

Berdó is kap egy sárgát. Csak szabálytalanul tudta megállítani a vendég támadást. Jó helyről járt a szabadrúgás, de a blokkolták a mieink.

6'

Villan az első sárga. A vendég csk kapja, Futó Zsombor.

5'

Ígéretes támadás, de lesen fogták fiainkat. Két fiatalunk, Kotula Máté és Kurdics Levente játszott össze. Egyébként Kotula ma ünnepli a szülinapját, innen is Boldog születésnapot kívánunk neki!

1'

Elkezdődött a mérkőzés. Csapatunk kék- míg a vendégek piros szerelésben játszanak.

0'

Csapatunk a következő összeállításban kezdi a mérkőzést: Molnár- Farkas- Tajti, Horgosi, Kovács, Bárdos, Kotula- Tisza, Berdó, Rokszin- Kurdics, Novák

0'

Tisztelettel Köszöntöm Kedves Olvasóinkat! A mai mérkőzésen Pécs csapatát fogadjuk.