Új esemény történt!
90'+3

Vége a mérkőzésnek. Nyert a csapatunk. Köszönöm megtisztelő figyelmüket!

90'

3 perc lesz a ráadás.

85'

Vezet a csapatunk! Rokszin gyönyörű tekerése is igen szép volt, de ismét az észt követő beadás döntött, mivel Novák Csanád megállíthatatlanul fejelt a budaörsi kapuba. 1-0

83'

Halmai cselezte ki magát a kapu elől, el is csúszott a lövés pillanatában. Kiderült , hogy ez volt Halmai utolsó mozdulata a mai mérkőzésen, mivel őt váltotta Halácsi.

80'

Horváth Emil váltotta a vendégeknél Horváth Rolandot.

75'

Közben Fényes kapott sárgát.

74'

Gyönyörű kontra, de Csirmaz rossz passzt ad, így oda a lehetőség. Utána egyből csere a miénknél: Tóth Benjamin le- Kónya Márk be.

71'

Molnár- Farkas ziccert fogott. Remek védés volt kapusunktól.

68'

Szép jelenetek az elmúlt másodpercekben: Kovács Olivér remekül szerelt, Csirmaz szépen elfutott a szélén, Halmaj szépen került helyzetbe, de csúnyán kapu mellé bombázott.

64'

A vendég csapat is cserére szánta el magát. Pethő Bence váltotta Molnár Tibort.

59'

Cserélt a csapatunk: Rokszin váltotta Földit.

55'

Petneházi durrantott a kapunk fölé. Kicsit kapkodó a játéka csapatunknak a második játékrészben.

46'

Folytatódik a mérkőzés. Cserélt a csapatunk: Vólent váltotta Tamás Lászlót. A csere okát egyelőre nem tudjuk.

45+ 1'

Vége az első játékrésznek. 0-0-ás eredménnyel mehetnek a csapatok a szünetre.

45'

Tóth Benjamin lőtt kapura jó 25 méterről, de védte lövését a vendég hálóőr, igaz csak második szándékból tudta megfogni. Közben megtudtuk, hogy 1 perc lesz a ráadás.

42'

Gyurácz András kapott sárga lapos figyelmeztetést visszarántásért. Néhány jó múlva Bárdos tekert kapura, de biztos kézzel fogta lövését Kovàcs kapus.

35'

Kékesi kapott utolsó figyelmeztetést a bírótól. Alattomosan talpalta Novák Csanád lábfejét.

29'

A mérkőzés eddigi legnagyobb lehetősége a Budaörs előtt adódott. Molnár Tibor gurította el a labdát védőnk lába mellett, de Molnár- Farkas Tamás szépen fogta meg a játékszert.

27'

Egy - egy apró lehetőség mind a két oldalon, de a védők tisztáztak.

23'

Tisza kapott Nováktól egy lekészítést, de lövése amibe bele is érték elkerülte a kaput.

22'

Kotula lőtt akrobatikus mozdulattal a kapura, de jó fél méterrel fölé ment.

18'

Meglepő, de csapatunk egyik legalacsonyabb játékosa tudott fejelni, azonban Tóth Benjamin próbálkozása elkerülte a kaput.

10'

Komoly lehetőség nélkül telt el az első 10 perc. Egy szöglet itt, egy ígéretes beadás amott, de semmi komoly.

1'

Gyors és lapos beadás a vendégektől, de kapusunk biztos kézzel fogta a labdát.

1'

Elkezdődött a mérkőzés. A következő összeállításban kezdjük a bajnokit: Molnár- Farkas- Csirmaz, Horgosi, Kovács, Tamás, Bárdos- Tóth, Tisza, Földi- Kotula, Novák

0'

Tisztelettel Köszöntöm Kedves Olvasóinkat! A mai mérkőzés is remek alkalom lesz arra, hogy gyarapítani tudjuk pontjainak számát. Ehhez a Budaörs csapatát kell ma felülmúlni játékban.