2024. március 29. ( péntek )

2020.02.23. Szolnoki MÁV FC – BFC Siófok

Új esemény történt!
90'+3

Vége a mérkőzésnek. Fontos pontot szerzett a csapatunk. Köszönöm megtisztelő figyelmüket!

90'

3 perc lesz a ráadás.

90'

Büntető!!! A labda mögé a sértett, Novák Csanád áll és... Góóól! Kiegyenlített a csapat. 1-1

85'

Villant a sárga mind a két oldalon. Izing és Novák gyűjtötte be a lapokat.

75'

Szabó Péter kanyarintotta vissza a labdát egy szöglet után az alapvonalról, de a gólvonal előtt elgurult labdát nem tudtuk a kapuba juttatni. Les miatt egyébként is a vendégek jöhettek. Az ellentámadásnál Remili kissé kiszorított pozícióból lőtt a kapunkra, de nagyon eltörte a labdát. Sokaknak szerzett ezzel apró örömet.

70'

Kotula Máté is pályára lép. Tisza Kálmán helyére érkezett.

65'

Óriási elégedetlenség a pályán és a lelátón. Onnan indult az eseménysor, hogy Rokszin második sárgáját is megkapta, mehetett az öltözőbe. Ezt követően gyanús körülmények között esett el Novák a tizenhatoson belül, de a játékvezető nem ítélt büntetőt. A reklamálásért 2 kispadon ülő játékos is sárgát kapott...

59'

Vólent Roland helyére érkezett Szabó Péter. Néhány másodperccel később Rokszin kapott sárga lapos figyelmeztetést.

51'

Ismét cserélt a Siófok. Horváth Péter érkezett Élek Bence helyére. Ezzel a változtatással kihasználta a harmadik cseréjét is Gál István vezetőedző.

47'

Gyors hidegzuhany. Réti Patrik nagyívű fejese utat talált a kapunkba. Vezet a Siófok. 0-1

46'

Folytatódik a mérkőzés. Cseréltek a vendégek a szünetben. Jánvári folytatja a játékot Julian Nico György helyett.

45+ 1'

Vége az első játékrésznek. 0-0-ás eredménnyel mehetnek a csapatok a szünetre.

45'

Remilit fogtak meg lesen. Előtte pedig Novák Csanád lövését blokkolták az utolsó pillanatban. Azt is megtudtuk, hogy 1 perc lesz majd a ráadás.

37'

Az elmúlt percekben kétszer emelkedett a pulzusunk. Előbb Hutvágner kezéből pottyant ki a labda, de tisztázni tudtak a védők, majd három a kettőben vezettük a vendég kapura a labdát, de szabálytalan labdaszerzés miatt megállították az akciónkat.

33'

Közben kényszerű csere a Siófok csapatában. Jagodics sérült meg. Helyére Izing Martin érkezett.

28'

Az utóbbi 10 percben ugyan nagy helyzet nem adódott a csapatok előtt, de jobbára a Szolnok birtokolja a labdát. ( Idáig nem igazán érzékelhető a tabella alapján jósolt különbség.)

18'

Meglehetősen sok, apró szabálytalanságot követnek el a vendégek. Ez idáig büntetlenül.

13'

Csirmaz sarkallta Tiszához a labdát, majd Csk-nk lőtt, de nem talált.

10'

Jó iramban kezdődik a mérkőzés. Mind a két csapat igyekszik magához ragadni az irányítást. Közben Jagodics kapta meg utolsó szóbeli figyelmeztetését.

7'

Réti Patrik akrobatikus mozdulattal juttatta kapunk felé a játékszert, de Csáki látva, hogy mellé megy kiengedte azt.

3'

Meg is volt a mérkőzés első lehetősége. A múlt héten gólt szerző, Novák Csanád csúsztatott kapura egy szabadrúgást, de biztos kézzel fogta azt meg Hutvágner kapus.

1'

Elkezdődött a mérkőzés. Csapatunk indította útnak a labdát.

0'

Kezdő csapatunkban a következő játékosok kaptak lehetőséget: Csáki- Csirmaz, Tisza, Kovács, Tamás, Bárdos- Rokszin, Albert, Földi- Novák, Vólent. Tulajdonképpen a múlt heti győztes csapat kezd ismét, csak a kapuban van csere. Itt az ifjú hálóőr, Csáki fog ma védeni.