Új esemény történt!
90'+3

Vége a mérkőzésnek, 0-0 maradt az eredmény. Köszönöm megtisztelő figyelmüket!

90'

3 perc lesz a ráadás.

89'

Novák Csanád fejelt a kapu mellé egy kiváló szögletet.

88'

Rokszin- Kurdics volt a labda útja, majd Szabó Péter lépett ki, de lövését blokkolták. Nagy lehetőség volt.

84'

Kurdics egymás után kétszer került nagy helyzetbe. Először a kapufa külső élét találta el, majd a következő támadásnál az utolsó utáni pillanatban blokkolták a lövését. Meg kell jegyezni, jól állt be fiatal támadónk.

80'

Vólent Rolandot kellett lecserélni. Helyére ifjú támadónk, Kurdics Levente érkezett.

74'

Az előző percekben mind a két csapat cserélt. Előbb a vendégeknél Farkas érkezett Kiss Bence helyére, majd csapatunkban váltotta Szabó Péter Albert Ádámot.

70'

Egymás után két sárga gyorsan a vendégeknél. Előbb Devecseri majd Németh Milán kapta a lapokat.

65'

Közben cserélt a vendég csapat. Jancsó helyére érkezett Szalay Szabolcs.

64'

Véleményes döntést hozott a játékvezető, amikor Novák Csanád labdaszerzését lefújta.

60'

Veszélyes szöglet érkezett be Rokszintól, éppen csak hogy kicsúsztatták Novák Csanád elől.

59'

Papp Szilárd kapott sárgát.

53'

Szabó Richárd mentett nagyot. A kapu elől vágta ki a labdát védőnk.

50'

Apró hibáktól színes a második játékrész idáig.Pontatlan passzok, hosszú indítások...

46'

Folytatódik a mérkőzés. Nem volt csere egyik oldalon sem.

45'

Nincs hosszabbítás, vége az első játékrésznek. 0-0- val vonulnak szünetre a csapatok.

41'

Kiss Bence keveredett a kapunk elé, de kapusunk felmarkolta előle a játékszert.

35'

Csirmaz indult meg szépen a saját tizenhatosa előtt, s csak egy sárgáért cserébe tudták megállítani. A lapot a vendégek 17-es számú játékosa, Szekér Ádám kapta.

33'

Kotula várt sokat a tisztázással, el is vették tőle a labdát, majd a beadásból kapura lövés lett, de Papp Szilárd gyönyörűen blokkolt.

25'

Kovács Olivér olvasta a vendégek játékát, majd szépen indult meg, de szabálytalanságot követtek el vele szemben. Nem lett folytatása az akciónak.

18'

Sokadik szögletünk is csak térd magasságban jön be, ezzel oda a lehetőség.

15'

A vendégek jobbára kontra lehetőségeket próbálnak kihasználni az utóbbi percekben, míg csapatunk oldalsó beadásokból próbál meg veszélyeztetni. Eddig egyszer kellett nagyot menteni Novák Csanád elől, a többi próbálkozás szintjén elhalt.

10'

Érződik a nagy tét mind a két csapat játékán. Óvatosan próbálja a két gárda magához venni az irányítást.

1'

Elkezdődött a mérkőzés. Összeállításunk a következő: Molnár- Farkas- Csirmaz, Papp, Kovács, Szabó R., Kotula- Rokszin, Földi, Albert- Vólent, Novák

1'

Köszöntöm Kedves Olvasóinkat! A mai napon a Szombathelyi Haladás vendégeskedik nálunk.