Új esemény történt!
90'+3

Vége a mérkőzésnek. Nyert a csapatunk. Köszönöm megtisztelő figyelmüket!

90'

3 perc lesz a ráadás.

89'

Sitku László érkezett a csapatunkba, majd 10 ml múlva sárga lapot kapott.

85'

Újabb hazai góóól! Kovács Olivér szintén fejessel gólt szerzett. Ezzel már 2-0!

76'

Tisza Kálmán is begyűjtött egy sárgát.

73'

Kihasználta harmadik cseréjét is a Budaörs. Mocsi Attila helyére érkezett Molnár Csaba.

72'

Vezet a csapatunk! Szabó Richárd fejese utat talált a kapuba. 1-0!

71'

Vólent Roland helyére érkezett Simon Attila.

62'

Ezen a mérkőzésen már másodszor gurítanak a vendégek a kapunk mellé. Nagy szerencsénk volt. Aztán a következő percekben Csirmaz kapott sárgát, Halmai Szabó Bálintot, még nálunk Rokszin Szabó Pétert váltotta.

59'

Kovács Olivér mentett óriásit. Éppen csak, hogy a kapu fölé kotorta a bal oldali beadást.

56'

Szabó Bálint lőtt a kapunkra, de jócskán célt tévesztett a jobb lábas lövés.

49'

Kovács Olivér csak centiméterekkel tévesztett fejesével. Nem sokon múlott.

46'

Folytatódik a mérkőzés. Kényszerű csere a vendégeknél: az első félidő végén megsérült Pethő Bence nem tudja folytatni a játékot. Helyére érkezett Horváth Emil.

45'

Az 1 perces hosszabbítás után vége az első félidőnek.

44'

Életveszélyes kontrát vezetett a Budaörs, de az utolsó mozzanatba hiba csúszott. A kapunk mellett gurult el a labda.

40'

Medgyes tesztelte kapusunkat, de Ő sem járt sikerrel, bár itt már nagyot kellett mentenie Molnár- Farkasnak.

35'

A vendégek idáig legveszélyesebb helyzete zajlott le. Egy bal oldali szabadrúgást követően fejelték kapura a játékszert, nem is volt pontos a fejes és les állás is történt.

32'

Szabó Péter szerzett labdát a kezdőkörben és igen tetszetős kontrát vezettünk, de nem tudtuk veszélyesen befejezni az akciót.

27'

A mérkőzés első sárgáját Szabó Richárd kapta. Szabálytalanul tudta megállítani a vendég támadást csak.

23'

Bárdos Bence tekert kapura egy szabadrúgást jó 25 méterről, de nem változott az eredmény. A pontrúgás egyébként egy szép kontrából alakult ki.

18'

Ódé Norbert, a vendégek kapitánya lőtt most a kapunkba, de a 20 méterről érkező lövés nem talált kaput.

13'

Stieber lőtt kapura egy lecsorgó labdát, de nagyon lecsúszott a lábáról. Ez volt az első kapuralövés a Budaörs csapatától.

12'

Egy szép elfutást csak szabálytalanul tudtak megállítani a vendégek. Az ebből megítélt szabadrúgást Tóth tekerte be, amit Szabó Richárd fejelt a kapu fölé.

6'

Szabó Pétert fogták meg lesen Horgosi labdája után.

3'

Az első kapuralövés csapatunk nevéhez fűződik. Tisza tekert kapura, de biztos kézzel fogta Szabó kapus.

1'

Elkezdődött a mérkőzés. Csapatunk fehér, még a vendégek zöld- fekete szerelésben játszanak.

0'

Tisztelettel Köszöntöm Kedves Olvasóinkat! A mai napon a Budaörs csapata vendégeskedik Szolnokon. A következő összeállításban kezdjük majd a mérkőzést: Molnár- Farkas- Csirmaz, Kovács, Horgosi, Szabó R., Bárdos- Tóth, Tisza, Földi- Vólent, Szabó P.