2024. április 26. ( péntek )

2019.08.25. Szolnoki MÁV FC – Gyirmót FC KFT.

Új esemény történt!
90'+2'

Vége a mérkőzésnek. Három gólos vereséget szenvedtünk. Köszönöm megtisztelő figyelmüket.

90'

2 perc lesz a ráadás.

88'

Csirmaz István is sárga lapot kapott.

82'

Sajnos már 0-3 az eredmény. Nagy Patrik lövését ugyan blokkolta Kovács Olivér, de így is utat talált a kapunkba a labda.

80'

Papp Szilárd kapott sárgát. A baj csak az volt, hogy másodszor, így a kiállítás sorsára jutott. Ezt követően Mayer váltotta Májert.

76'

Kihasználta a harmadik cseréjét is csapatunk. Laczkót váltotta Simon Attila.

74'

Először Koltai maradt le cm-ekkel a labdáról, majd Villám Balázs fejelt a kapunk mellé. Mind a kettő nagy lehetőség volt.

70'

A rövid ivószünet után folytatódik a játék.

66'

Nagy helyzet a kapunk előtt, de Herjeczki szorongatva ugyan fölé lövi. Ezt követően Herjeczki helyére érkezik Koltai Tamás.

62'

Tóth Benjamin érkezett Földi Marcell helyére.

58'

Jól figyeljenek Kedves Olvasóink! Bár nem játszik egyikőjük sem, mégis sárga lapos figyelmeztetést kapott Csábi József és Simon Attila is. Állítólag túlzott reklamálásért villantak a lapok.

55'

Tóth Bence bombáját védte kapusunk.

54'

Papp Szilárd kapott sárgát.

53'

Érezhetően megpróbálja csapatunk a félidő elején csökkenteni a hátrányát, de idáig nem jártak sikerrel.

52'

Villám Balázs kapott sárga lapot.

46

Cserélt a szünetben a csapatunk. Rokszin helyére érkezett Annus Árpád. Folytatódott közben a mérkőzés.

45+2'

Vége az első félidőnek. Vezet a vendég csapat 2-0-ra.

45+2

Laczkó Milán keverte be magát a tizenhatoson belülre, de a becenterezett labdát tisztázták az érkező támadónk elől.

45'

38'

Laczkó Milán kapott sárgát. A játékvezető ítélete szerint nem buktatták a büntető területén belül.

28'

Molnár-Farkas védett hatalmasat egy közeli lövésnél. Az ebből következő szöglet után viszont már Ő sem tudott menteni, így növelte előnyét a vendég csapat. Zeke Márió találatával már 0-2.

23'

Megszerezte a Gyirmót a vezetést. A rövid pihenőt követően egy beívelt labdát visszafejeltek az ötös közepére, amit Villám Balázs ollózós mozdulattal juttatott a kapunkba. 0-1

22'

Vólent zavarta meg a vendégek kapusát, de a felpattanó labdát már nem tudta a kapuba juttatni. Ezt követően ivószünet következett.

20'

Laczkót állították meg igen keményen, de ezidáig lap felmutatása nélkül vezeti a mérkőzést a játékvezető.

15'

Kapusunk védett biztos kézzel egy 16 méterről érkező lövést.

8'

Csirmaz mentett kettőt gyorsan egymás után. Fontos mentések voltak.

4'

Vólent Rolandot buktatták a tizenhatoson belül és meg is ítélték a büntetőt. A sértett állt a labda mögé, de sajnos nem talált kaput. Maradt a 0-0.

3'

Két gyors beadással kezdtek a vendégek, de nem tudtak egyik oldalról sem veszélyes helyzetet kialakítani.

1'

Elkezdődött a mérkőzés. Csapatunk fehér, még a vendégek sárga szerelésben játszanak.

0'

A következő összeállításban kezdjük a mérkőzést: Molnár- Farkas - Csirmaz, Papp, Horgosi, Kotula - Kovács, Tisza- Rokszin, Földi, Laczkó- Vólent