2024. április 20. ( szombat )

2019.03.03. Szolnoki MÁV FC – Putnok FC

Új esemény történt!
90+3

Nádházi Ákos kapott piros lapot, mert vitatott egy játékvezetői ítéletet. Vége a mérkőzésnek. Nyert a Putnok. Köszönöm a figyelmüket!

90+2

Annus lőtt kapura egy tetszetős támadás után, de nem változott az eredmény.

90'

3 perc lesz a ráadás.

88'

Nádházi remek beadását Simon lőtte kapura, de csapattársa, Laczkó blokkolta a kapuba tartó labdát.

84'

Ismét cseréltek a vendégek. Dan-Marius helyére érkezett Chifu Daniel.

80'

Szabó kapott sárgát.

76'

Cseréltek a vendégek, Katona érkezett a pályára.

73'

Nyisalovits lőtt remek szabadrúgást, gól lett a jutalma. 0-2.

Szabó beadása után csak cm-rekkel maradt le Nádházi.

65'

Továbbra is igyekszik nyomás alatt tartani a vendégeket a Szolnok, de eddig nem tudta ezt gólra váltani.

60'

Kettős csere csapatunknál: Elhagyta a pályát Szabó Tamás és Földi Marcell. Helyükre érkezett Nádházi és Laczkó.

46'

Folytatódik a mérkőzés.

45+2

Büntetőt ítéltek a Putnoknak lökésért. Dan- Március értékesítette. 0-1 a szünetben az eredmény.

45'

2 perc lesz a ráadás.

41'

Egy jobb oldali beadás után rosszul ért a labdába a vendégek védője és a keresztlécen landolt a labda.

38'

34'

Nagy kavarodást úsztunk meg a kapunk előtt egy jobb oldali beadás után.

29'

Simon lőtt kapura egy szabadot, de a vendég hálóőr résen volt.

23'

Szabó sistergős bombáját fogta Egyed kapus.

19'

Simon Attila félfordulatból lőtt kapura, de blokkolni tudták lövését.

17'

Szabó Tamás fejelt kapufát egy pontos beadás után.

11'

Óriási vendég lehetőség maradt ki. Gyors kontra végén, közelről nem találták el a kapunkat a vendégek.

2'

Annus lőtt 16-ról kapura, de egyenlőre nem talált célt.

1'

Elkezdődött a mérkőzés.

A következő összeállításban kezdjük a mérkőzést: Molnár- Farkas, Ágoston- Horgosi- Papp- Szabó, Tisza-Karacs- Földi- Szabó T. Annus, Simon

0'

Tisztelettel köszöntöm kedves olvasóinkat! A mai napon (végre) folytatódik az NB3-as bajnokság. Ezúttal Putnok csapatát látjuk vendégül.