Új esemény történt!
90

Köszönöm megtisztelő figyelmüket!

90

A 3 perces ráadásban nem változott semmi, vége a mérkőzésnek, nyert a csapatunk.

86

Még cserélt mind a két csapat, de nagy történések már nem történtek, habár a kapunk előtt még Lakatos kihagyta a kihagyhatatlant.

84

Bodó kapta meg második sárgáját,- jogosan- a kiállítás sorsára jutott.

79

Molnár-Farkas védett nagyot egy veszélyes vendég kontra végén.

77

Ha egy üzlet beindul... Annus érkezett a kipattanóra pontosan, 4-1. A gólt követően Hadházi kapott sárgát reklamálásért.

75

Annus szerzett szépségdíjas találatot. Gyönyörűen tekert a bal felsőbe. 3-1

74

Második gólunk szerzőjét, Lackó Milánt cserélte le Tóth mester. Helyére Tóth Benjamin érkezett.

66

Cserélt a Sényő és a Szolnok is. A vendégeknél Marics - Ruska, még csapatunknál Kánya - Nádházi csere volt.

63

Annus és Kun épített szép támadást, de Bodó egy sárga árán megállította.

57

Fabu nem bírja tovább, helyére Ács Ádám érkezett.

51

Nálunk az előny! Lackó Milán a gólszerző.

48

Fabu és Tisza fejelt össze, ápolás következik... Tisza már vissza is tért, Fabu játékra jelentkezik.

46

Folytatódik a mérkőzés. A Szolnok indítja a játékot.

45

A játékvezető lefújta az első félidőt. Bár az eredmény jelző 1-1-es állást mutat, azonban mind a két csapat előtt több gólszerzési lehetőség is akadt, azonban nem tudták ezeket kihasználni nagyobb százalékban. Folytatás következik 15 perc múlva.

38

Lackó Milán hagyott ki egy óriási helyzetet, pedig emberelőnyös szituáció volt.

33

Simon Attila lövését hárította bravúrral a kapus.

27

Egy utolsó pillanatban mentett labdát követően szöglethez jutott csapatunk. A szöglet után Simon tüzelt kapura, ezt meg hárította a vendég hálóőr, de Németh lövésénél már nem tudott hárítani.1-1

24

Egy jobb oldali szögletet követően Fabu fejelt a kapunkba. Molnár-Farkas tehetetlen volt. 0-1

20

Csapatunk akarata érvényesül eddig jobban, de csak meddő mezőnyfölényt érünk el idáig vele.

10

Az első 10 percben tapogatózó játék folyt. Különösebben nagy lehetőség egyik csapat előtt sem volt.

0

Elkezdődött a mérkőzés.

0

Csapatunk a következő összeállításban lép pályára: Molnár-Farkas - Karacs, Horgosi, Németh, Kun - Tisza, Földi - Kánya, Laczkó, Annus - Simon

0

A hazai csapat tiszta fehér, még ellenfelünk tiszta sárga szerelésben lép pályára.