Szolnoki MÁV FC Induló   |    Szolnoki MÁV Utánpótlás FC

2021.11.21. Szolnoki MÁV FC – Szeged- Csanád GA

Új esemény történt!
90+3'

Vége a mérkőzésnek, sajnos ez ma nem a mi napunk volt. Szolnok- Szeged 0-2. Köszönöm figyelmüket!

90'

Nem mutattak fel hosszabbítást.

89'

Hármas csere a vendégeknél. Gréczi, Lestyán, Dobos be- Gajdos, Horváth és Kóródi le.

84'

Ismét gól. Ismét a Szeged ünnepel. Ismét Horváth Krisztofer a gólszerző. 0-2

79'

Nagy a baj. Vólent Roland maradt lent a földön egy rossz talajra érkezést követően. Hordágyon kellett levinni a pályáról, azonnal cserélni is kellett. Helyére érkezett Irmes Dávid.

70'

Nagy lehetőség a csapatunk előtt. Vólent készítette le a labdát Kónyának, de a lövését védte Molnár- Farkas. Az utána következő ütközésnél viszont lentmaradt Kővári, akit hosszú percekig kellett ezután ápolni. Nem lett azonban komoly probléma, így folytatódott a mérkőzés.

69'

Germán érkezett a vendég csapatba Jammeh Haruna helyére.

66'

Kóródi durrantott a kapunkra, de Csáki nagyot védett.

62'

Csere a vendégeknél is. Kovács Milán le- Vári Barnabás be.

60'

Gajdos kapott sárgát egy kemény felrúgásért.

58'

Hármas csere a Szolnoknál: Gohér, Sipos, Szekszárdi le- Vólent, Tömösvári, Molnár R. be.

57'

Villant a sárga Szabó Alexnek is.

53'

Gohér tekerte be kivállóan a szögletet, de kicsúsztatták a labdát a szegedi védők.

46'

Szép szegedi támadás a félidő eleján, de az ötös vonalánál egy pontatlan passz véget vet a lehetőségnek.

46'

Folytatódik a mérkőzés. Csere nem volt egyik csapatban sem.

45'+1

Vége az első játékrésznek, vendég előnnyel vonulnak a csapatok pihenőre.

45'

1 perc lesz a ráadás az első játékrész végén.

40'

Megszerezte a vezetést A Szeged. Egy hosszú másodpercekig a kapunk előtt pattogó labdát végül kivágták a védőink, de a 30 méterig szálló labdát Horváth Krisztofer rálőtte és a labda utat talált a szolnoki kapuba. 0-1

35'

Egy kabaréba illő módon megítélt szögletet követően Jammeh Haruna fejelt ismét, de ezúttal sem talált kaput.

27'

Sárga mezhúzásért Temesvári ATtillának. A megítélt szabadrúgásból viszont a vendégek vezettek tanítani való kontrát és szereztek gólt, azonban lest jelzett a partjelző és így maradt az x.

18'

Sipos Zoltán fejelt a vendég kapura egy Tisza Kálmán általt beadott labdát, de a fejes jó 1,5 méterrel célttévesztett.

17'

Jammeh Haruna fejelt, de jócskán mellé.

16'

Az első 15 perc játéka inkább a vendégek akaratát tükrözte, bár igazán komoly veszélyt ők sem alakítottak ki.

9'

Kónya Márkó kap szóbeli figyelmeztetést egy kemény belépő után.

3'

Vendég próbálkozás, de Ódor Máté lövése jócskán kapu mellet- felett hagyta el a pályát.

1'

Elkezdődött a mérkőzés. A mieink kék- míg a vendégek fehér szerelésben játszanak.

0'

Ezúttal Kónya Márk viseli a csapatkapitányi karszalagot.

0'

A hazai csapat a következő összeállításban kezdi a mérkőzést: Csáki- Szekszárdi, Papp, Szabó, Tóth B., Gohér- Tisza, Kónya, Sipos- Kurdics, Lakatos I.

0'

Tisztelettel Köszöntöm Kedves Olvasóinkat! A mai mérkőzésen a Szeged- Csanád GA csapata vendégeskedik az otthonunkban. Meleg nincs, de legalább száraz az idő.