Szolnoki MÁV FC Induló   |    Szolnoki MÁV Utánpótlás FC

2019.09.15. Szolnoki MÁV FC – WKW ETO FC Győr

Új esemény történt!
90'+3

Vége a mérkőzésnek. Sajnos vereséggel zárult a mai találkozó. Köszönöm megtisztelő figyelmüket.

90'+2

Horváth Zoltán kapott sárga lapos figyelmeztetést, mert Tisza Kálmánt lökte el.

90'

3 perc lesz a ráadás.

82'

Vólent esett a tizenhatoson belül, de nem ítéltek büntetőt. A következő támadás végén Vári kapott sárgát.

80'

Ismét egymás után cserélt mind a két csapat. A pályára érkezett Vólent Roland és Gránicz Patrik. Mára végzett Rokszin és Szimcso is.

69'

Nemanja Andric lőtt szép gólt. Ezzel már két gólra duzzadt a vendégek előnye.

67'

Egymást követően mind a két csapat cserélt. Annus váltotta Simont, még a vendegeknél Horváth Zoltán érkezett Szánthó Tető helyére.

62'

Sárga villant Kovács Krisztián részére. Kontrát állított meg a lap árán.

60'

Nemanja Andric lőtt félfordulatból kapura, de kicsit tévesztett. Nem változott az eredmény.

55'

Mind a két csapat cserélt. A vendégeknél Borbély váltotta Charizopulost, még csapatunkban Földi érkezett Kovács Olivér helyére.

50'

Jött a válasz a csapatunk gól, melyet Rokszin és Simon hozott össze, de blokkolták támadónk fejesét.

46'

Folytatódik a mérkőzés. Rögtön hatalmas helyzet a Győr előtt, de a szépen lejátszott akció végén Molnár- Farkas védett nagyot.

39'

Kissé leült a meccs tempója, jól fog jönni a pihenő a csapatoknak.

31'

Les miatt állították meg a támadásunkat, pedig Simon remekül indította Szabó Pétert.

23'

Ígéretes szögletet végeztünk el, de Horváth kapus ismét magabiztosan védte a kapuját.

19'

A vendégek jelenleg kivárásra játszanak, várják az esetleges következő hazai hibát. A mieink pedig egyre több lehetőséget alakítanak ki a győri kapu előtt, de az utolsó passzokba vagy lövésekbe eddig hibák csúsztak be.

14'

Laczkó Milán vállalt szép szólót, majd lőtt, de nem változott az eredmény. A nagy taps viszont járt neki a közönségtől. A következő támadás is az Ő lövésével zárult, de Horváth kapus volt mind a kétszer a végállomás.

11'

Érezhetően megfogta a csapatunkat a bekapott gól. Pontatlan passzok és rossz megoldások jellemzik az elmúlt percekben játékunkat.

2'

Vezet a Győr. Tamás László, új igazolásunk bonyolódott a labdába, majd egy pontos passz után már gólhelyzetben is találták magukat a vendégek és ki is használták a kínálkozó lehetőséget. 0-1